NejenKrby.cz  -  obchod byl oceněn předním výrobcem kamen HAAS+SOHN jako Nejlepší internetový prodejce v České republice za sezonu 2015 / 2016

Kontaktujte nás

Pokud potřebujte poradit s nákupem, neváhejte nás kontaktovat.
Naši technici Vám ochotně poradí.
telefon (technické dotazy):
595 171 682
Po-Pá:
9:00 - 14:00
e-mail (dotazy, objednávky):

Cena dopravy

Balíky
120 Kč
(v rámci území ČR)
Těžké balíky a palety
390 Kč
(v rámci území ČR)
Pro zboží, které lze poslat běžným balíkem.
Pro zboží o vyšší hmotnosti nebo zboží, které vyžaduje přepravu na paletě - například izolační desky, malty, omítky apod.
Při nákupu nad  5000 Kč   doprava zdarma
Při nákupu nad  10000 Kč   doprava zdarma
Cenu dopravy na Slovensko Vám pro konkrétní objednávku sdělíme na dotaz. Celková cena objednávky je v případě doručení na Slovensko přepočtena kurzem 26 Kč/EUR.
Pro dopravu zboží po území Česka a Slovenska využíváme služeb přepravních společností.
 • Vše pro stavbu krbu
  Krbové vložky, kouřovody pro krby, materiál pro stavbu
 • Kamna a sporáky
  Krbová kamna, sporáky na dřevo, peletová kamna, kouřovody
 • Zahradní krby
  Zahradní krby, příslušenství, fotogalerie
 • Krby na biolíh
  Krby na biolíh, příslušenství, fotogalerie
 • Naše prodejna
      Vše pro stavbu krbu      Stavební materiál      Pro základní omítku krbu      Malty pro základní omítku      Zpomalovač tuhnutí malty Silaterm TANGO

Zpomalovač tuhnutí malty Silaterm TANGO

Obrázek
Obrázek

Použitím zpomalovače Silaterm TANGO dosáhnete prodloužení doby tuhnutí kamnářské malty Silaterm HAFŤÁK na 60–90 minut. Toto je velmi důležité při použití malty Silaterm HAFŤÁK pro základní omítku krbu společně s kamnářskou perlinkou Silaterm PERLINKA.

(více)
Dostupnost:
  skladem
Cena s DPH:
61 Kč
Počet:
Související produkty
Popis

Použitím zpomalovače Silaterm TANGO se dosahuje prodloužení doby tuhnutí kamnářské malty Silaterm HAFŤÁK na 60–90 minut. Toto je velmi důležité při použití malty Silaterm HAFŤÁK pro základní omítku krbu společně s kamnářskou perlinkou Silaterm PERLINKA. Dále je zpomalení tuhnutí potřebné při zdění komplikovanějších staveb, kdy je zapotřebí se v průběhu stavby vracet zpět a usazenou šamotovou tvarovku, nebo kachl přesadit. Toto není možné, pokud je malta Silaterm HAFŤÁK již zatuhlá.

 

Použití zpomalovače tuhnutí Silaterm TANGO:

Obsah balení důkladně protřepejte. Vylijte požadované množství Silaterm TANGO do čisté vody, ve které budete rozmíchávat Silaterm HAFŤÁK. Vodu se Silaterm TANGO promíchejte. Na obalu Silaterm TANGO jsou vyznačeny rysky, pomocí kterých je obsah rozdělen na 5 dílů. Pokud tedy chcete rozmíchat pouze 5 kg malty Silaterm HAFŤÁK, odlijete jeden dílek zpomalovače Silaterm TANGO (1 díl zpomalovače / 5 kg směsi). 1 kg směsi rozmíchejte s 0,22 l vody. Větším podílem vody také prodloužíte dobu zpracovatelnosti, avšak ne tak účinně jako se zpomalovačem tuhnutí. Na dobu tuhnutí má velký vliv také teplota použité vody, klimatické podmínky v místě stavby a druh materiálu, který spojujete.

Napsat dotaz
Vaše e-mailová adresa:
Váš dotaz: